Pogledaj jedan post
Old 19.06.2009., 11:12   #18
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Evo, da podignem temu. prekjučer mi je s. zakurio do 39,7, išli pedici, ima upalu grla i dobio je amoksicilin. cijeli dan prekjučer smo skidali temperaturu, skoro uopće nije padala ispod 39. prekjučer navečer u ponoć sam mu dala zadnji puta čepić lupocet i ujutro se probudio bez temp., jučer cijeli dan max. 38., ko da mu niš nije bilo. da bi jučer navečer zaspao i probudio se u 22 h kad smo mu davali sirup i nije htio uopće zaspat do 3 ujutro, koprcao se po krevetu, cendrao, uspavljujem ga, on ima širom otvorene oči (to nam se nije nikad desilo, inače za max 30 min zaspe). i probam ga ja, čelo ledeno, ostatak tijela topal, izmjerim mu temp, a ono 36,2 u guzi (inače mu je oko 37,5 normalna). umotala sam ga u deku, nekak mu je uspjela narast na 36,8 u guzi i zaspao je oko 3 (probudio se u 6 ). od jutra ima svoju temp. oko 37,5., sve normalno. ajd pomagajte ak ima netko iskustva, čitala sam da se to znalo ponavljat mamama po nekoliko tjedana
Normalno je da po noći ima nižu temperaturu i inače. To što se vama dogodilo nije čudno jer je dijete imalo temepraturu, pa ste mu morali skidati temperaturu Lupocetom te to sve djeluje na termoregulacijski centar i treba mu malo da se 'oporavi'. I u zdravlju je normalno da temperatura varira u tijeku dana. To zbog čega on nije htio spavati i zbog čega je bio nervozan, ne znam, ali vjerujem da nije imalo veze s tom izmjerenom temperaturom. Možda mu je zbilja bilo hladno
Nemoj se zabrinjavati zbog toga. Gore smo raspravljali o toj niskoj temperaturi i vjerujem da se događa, pogotovo nakon spuštanja temeprature Voltarenom u djece. Uvijek moraš uzeti u obzir kako mjeriš, sa čime mjeriš i gdje mjeriš temperaturu pa onda uspoređivati sa drugima.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom