Pogledaj jedan post
Old 19.05.2007., 14:03   #10
Quote:
šljivica kaže: Pogledaj post
trebam vašu pomoć. na svojih 166cm imam 88kg, koje sam pretežno dobila u zadnje 2 godine (skočila sam sa 60 na 88- da, znam...)
mislim da je krajnje vrijeme da djelujem. ne želim un dijete, ne želim gladovati, nego želim smršaviti na zdrav način, zadnje što mi sad treba jest da si sjebem zdravlje (koje je već dovoljno sjebano)
ono što od vas tražim jest savjet da li je moj plan dobar.

planiram izbaciti junk food, kruh, slatkiše, čipseve i takve stvari.
piti 2l vode dnevno, a sve ostale sokove potpuno izbacit.
smanjiti ugljikohidrate, povećati voće i povrće.
jesti 5 obroka dnevno(s tim da su dva međuobroka voće povrće) kao i većera koja je isto samo voće/povrće.
količinama hrane se ne mislim zamarivati, više ću se usmjeriti na to da jedem kvalitetno, a ne brojiti kalorije i izluđivati se.

što se tiče vježbanja, tu nisam baš upućena.
planiram svaki dan raditi 100 trbušnjaka i 50 čučnjeva (naravno ne odjedamput jer bi mi umrli mišići nego serije po 25).
malo dizanje utega jer su mi ruke katastrofalne.

dalje stvarno ne znam što da radim. nemam role ni bicikl, niti baš puno vremena za vježbanje(a ni novaca). što još?

dodatno se još mislim mazati kremama za strije, celulit i zatezanje kože.

recite mi, da li je ovo dobar plan?
ne želim ogromne rezultate u kratko vrijeme. imam pred sobom cijeli život, zar ne?
želim kvalitetne rezultate i želim očuvati zdravlje. želim nešto što ću raditi svakodnevno za svoje tijelo i zdravlje, ali ne da ga i uništim.
ne bih pila neke tablete, jer smatram da to nije zdravo.

recite mi da li je ovo dobar način?
evo ovako draga..uopce nisam citala sve sto si napisala...ali moj savjet je darvo skines odredjenu masu pa tek onda trbusnjaci i cucnjevi(jer ces s tim samo ucvrscivati salo a ne skidati ga..)do tad setnja,bicikl,role,trcanje... a sto se tice zdravog mrsavljenja preporucam un jer sam ja pomocu nje ZDRAVO smrsavila i nisam bila gladna...
ako se odlucis za un dodji na nas topc pa cemo ti sve objasniti...
pusa uz najljepse zelje da postanes manekenkica
hannah_st is offline  
Odgovori s citatom