Tema: Omekšivači
Pogledaj jedan post
Old 28.04.2010., 10:52   #14
vidim da dosta vas koristi ornel. meni je on grozan, ali grozan. da, fino mirisi ali u boci, na vesu ne . mogu cijelu bocu sasut i na vesu se ne osjeti . opcenito, saponiini proizvodi su mi katastrofa. fax mi je valjda najgori prasak ikad, likvi najgori detergent za sudje, zirodent najgora pasta za zube, a ornel najgori omeksivac .

zaboravih napisati da je meni za mekocu i miris vesa bitan ne samo omeksivac, nego i prasak. odnosno kombinacija omeksivaca i praska. npr persil mi je kao prasak isto jako dobar (samo onaj iz mullera, iz nasih ducana ne valja nista), ali u kombinaciji s lenorom nije tako dobar kao ariel + lenor.
ili npr fax - jednom sam kod dragog na moru morala prat rucnike, a oni koriste fax i stavila sam 3 tone omeksivaca, no ves je svejedno bio grozan, nit je bio mekan nit je mirisao.

Quote:
Bluegirl kaže: Pogledaj post
Jeste primjetile kakve razlike ako ste kupile omekšivaće vani ili u Mulleru?
o da. i to posebno s prascima. koristimo samo ariel i ovaj iz mullera je osjetno bolji. lenor iz mullera je gusci, ovaj iz drugih ducana je ko mrvicu razvodnjen. al nije sad neka ogromna razlika...
__________________
PPPP

Zadnje uređivanje Just a Girl : 28.04.2010. at 11:05.
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom