Pogledaj jedan post
Old 02.12.2011., 12:00   #11
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Što se tice toga koji mi trnu prsti, iskreno nisam ni vodio racuna o tom al evo kad pitaš, najvise u poziciji kad sjedim i lagano savinut lakat, ruka. Ne trnu svi prsti već kad trnu onako malo onda je to srednji prst i kaziprst...palac nista, mali prst nista ali onaj prst izmedju malog i kaziprsta malo da, znaci ta tri u sredini.
Mislim da se radi se o kljenuti palčanog živca, n.radialisa jer on oživčuje tricepse i kožu stražnjeg dijela nadlaktice te daje osjet kažiprstu, srednjem prstu te prstenjaku.

Sad detaljnije ne znam. Odi kod doktora, poslat će te na EMG pa ćeš saznat točnije.

Quote:
enke kaže: Pogledaj post
Evo i mog problema s lijevom rukom. Meni također trnu zadnja dva prsta i trese mi se povremeno ruka. To nije stalno trešenje već povremeno a osobito kad se uzbudim ( radost ili ljutnja). Bila sam na fizikalnoj terapiji ali poslije tih terapija moje stanje je još gore.Moram spomenuti da sam pred godinu dana imala upalu tetive i od tada se to trešenje poćelo jače izražavati. Možda je pri tom došlo do kakvog oštečenja. Kad spavam nikad se ne trese. Bila sam kod tri fizijatra, ortopeda , neurologa i dr. Mišljenja su različita a stanje isto. Ako netko ima sličnih problema molila bi za savjet.Pozdrav.
Meni trne mali prst i prstenjak lijeve ruke, dg mi je produžena vratna lordoza dijelom kifozirana, sad... nisam išla na terapije ni na daljnje pretrage.
Ne znam što bi kod tebe bio slučaj, ja nemam problema s tresanjem. Očito da nije povezano striktno sa živcima, mora imati neku povezanost sa psihom.
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 02.12.2011. at 21:59. Reason: spajanje postova
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom