Pogledaj jedan post
Old 08.12.2012., 14:42   #11
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ne treba miješati neke pojmove.
'Prepristojan' ne mora nužno značiti i beskičmenjak. Pristojnost je vanjski manifest spram okoline; beskičmenjaštvo odsustvo unutarnje snage.
Ljubaznost ne mora označavati nedostatak vlastitog mišljenja/kritičkog osvrta.

Osobno nisam pristalica uklapanja pod svaku cijenu.

Znam da ne mora. Zato sam i napisao na kraju da sve ovo zvuci malo preradiklano ako se usporedi sa realnim stanjem. Ali bi lagao da kazem da ne volim da cura ima jednu dozu cvrstoce.



Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Ima mi smisla da želiš nešto drugačije.

No ostalošto si napisao mi nema smisla. Povezati inteligenciju za različitošću je suludo. Pogotovo je suludo ispričati pričicu o nepristojnoj curi u tramvaju i onda reći "Tako da ja tražim curu koja je inteligentna":

Cura iz tramvaja može i nemora biti inteligentna. Jedino što možeš zaključit iz opisanog jest da je neodgojena. Da li je inteligentna, to ne znamo. A ako netko misli da je neodgojenost i nepridržavanje osnovnog bontona ono što ga čini različitim, onda bi definitivno rekla da je to jedna jako dosadna osoba.

Zanimljivi ljudi se ističu drugačije. Njima ne treba divljaštvo ili odjeća da bi se istaknuli.

Ja sam rekao "cini mi se" da trazim .... , sto je dvosmislena izjava.


Mislim ovo sa tramvajam sam napisao cisto jer mi je trebao neki primjerak sarkazma. Da je to neka cura fakat napravila u mojoj blizini nema nikakve sigurnosti da bi mi se to zaista svidjelo niti da bi mi se ona sama svidjela Medjutim ovako na papiru mi je to nakako simpa i privlacno.




Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
meni to nista nema smisla, toliko nepovezanih stvari, cak si i odgovaranje starijim ljudima u tramvaju povezao sa inteligencijom, isto se cini da nemas previse iskustva sa curama ali si svejedno napisao da ti nisi naisao na neku takvu kao ti...kaj bi ti htio neku koja ce te stalno veselit sarkazmom, a sta bi ti njoj ponudio ?

Pa volim ljude sa ostrim jezikom. Eto ne mogu si pomoci. Naravno ne trazim takvu da joj budem osobni papucar ali pokoja neslana sala nije na odmet.


A kao drugo nisam nista sa sigurnoscu povezao ali ako ima takav jezik povremeno a ima neke pameti onda postoji i sansa da bi mi se mogla svidjati za nesto vise. Jedno ne podrazumjeva drugo ali kombinacija mi je zanimljiva ako nije ful prenaglasena.
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom