Pogledaj jedan post
Old 08.12.2012., 16:28   #20
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Ooo, so sweet, ti ćeš biti taj koji će izvući najbolje iz nje.

Vjerojatnije je da takva ima psihopatski poremećaj. Odsutstvo empatije nije pokazatelj individualnosti i nepridržavanja socijalnih konvencija, nego ozbiljnog nedostatka osjećaja za potrebe drugih. To ide dalje i više od neodgojenosti. Starom čovjeku se može pristojno odgovorit, a i imat na umu da su i najumornije mlade noge u boljem položaju nego stare i najodmornije. No, ti vidi sam.

Nadem se da kuzis da svoju tezu baziras na najradikalnijem mogucem slucaju.
A kao drugo mislim da ostriji jezik koji se pojavi povremeno nije absolutni dokaz nekakvog psihopatstva. Da lema svoje "prijateljice" sve u 16 onda ok dijagnoza je jasna. Ali malo zezancije koja je "mrvu" uvrnuta po meni nije na odmet. (ne mislim na ovo s tramvajem)





Quote:
gg sitna kaže: Pogledaj post
to sto te privlaci je dovoljno jaka zenska osoba,egocentricna i ekscentricna da ti nikad ne dosadi i da te izdominira
i zasto bi to bilo cudno?
uzmi sto ti treba,ali bi mogao zavrsiti na shupendarama :-)
kad bi je konacno uspio naci,istolerirao bi joj masu sranja,vec vidim .....

Kako sam rekao nije da zelim takvu zato jer ceznem za tim da joj se podvucem pod jajinike. Dapace nisam bas podlozan autoritetima. (drustveno ni seksualno)


Nego naprosto hocu nekog dinamicnog i uvrnutog jer eto to si zelim za drustvo. Nemora ni cak ni cura postat da bi zelio s njom provoditi vrijeme.
Tj radje imam sve vise manje otvoreno nego da cijelo vrijeme dumam jel bi to bila kriva stvar za izgovoriti.
Mr. Twilight is offline  
Odgovori s citatom