Pogledaj jedan post
Old 02.02.2017., 16:12   #19
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
:-) on ne kuži da njega gledaju i ljudi koji se s njim sprdaju zbog toga, a ne samo oni koji ga "vole"
Pa to sam ja neki dan jednoj iz sljedbe objašnjavala, koja je isto licitirala s brojkicama, boldala, veselo mahala - da to niš ne znači, jer npr snimak onog u nedjelju pred Saborom sam pogledala jer je netko metnuo link, inače nema boga da bi išla to tražit i gledat. Čak ni iz zajebancije.
Jednostavno mi nije zabavno trošit vrijeme na budale.

I tako ja to njoj objašnjavala iz posta u post, iz posta u post... i džabe sam krečila

Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Mladi gospodin Pernar...
Gospodin? Gospodin?!?

Tebi je gospodin muškarac koji javno po zidu ljepi objave u kojima se jedna žena naziva kujom i koji smatra da su čistčice, kuharice i ljudi sličnih zanimanja vrsta niža od njega?
To ti je gospodin?

Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Pernar postao...
Pusti ti svoje zaključke šta je on postao... daj da završimo ovu temu rasprave pa možemo na novu.

Dakle narcis je dobio 1755 glasova.
1755!
I još je k tome zapalio u 6. IJ, umjesto da je ostau 7.-oj, koja je njegova. Na kraju tamo se prije koju godinu uspio uguziti u mjesni odbor.
Samo tamo je bio Sinčić na listi, a pokraj Sinčića ne bi ova budaletina vidla sabora.
Hoće li ovo napokon biti dosta da nas prestanete tlačiti kako njega jako vole i kako je popularan?

Gle, vjerovao ili ne, iskreno se nadam da će ta samoljubiva budaletina izaći na lokalne za gradonačelnika. Evo, ja ću čak i dati potpis ako mu treba, samo da može predati kandidaturu...
...pa da ga onda glasači fino našamaraju na izborima.
Znam ja da to neće ništa značiti ni njemu, ni sljedbi, jer dug je put od guzice do glave, ali bar ćete shvatiti šta možete napraviti s tim brojanjem.. ičega.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline