Pogledaj jedan post
Old 16.02.2009., 09:16   #10
Quote:
YourAngel kaže: Pogledaj post
E nije mi se baš tak dogodilo, ali evo šta mi se dogodilo...
Isto tako nekad okrenem šalicu, onako iz štosa... i prije nekog vremena upoznam jednu soobu koja živi od mene 1000 km. I kako sam se zainteresirala, a nismo se detaljnije upoznali, ja u šalici pronađem neke šare, likove i simbole, i nesvjesno valjda prepoznam da se radi o toj osobi. I nazovem ga na telefon, ispričam to i to, pitam jel to tako, čak i izgled kuće gdje živi i još neke detalje, njegov lik, kapa, naočale, par pasa... kasnije saznam da i je jer nosi kacigu i vozi motor, bijela velika kuća sa lukovima, par pasa itd... E i tip mi na telefon kaže - a kako ti to sve znaš ??? A meni je bilo malo hm neugodno i kažem da sam sanjala... Al on veli ono - pogodila sam. I poslao mi je sliku svoje kuće i još neke stvari koje su bile upravo onakve kakve sam vidjela u šalici i ispričala mu.
E od onda sam počela to malo detaljnije proučavati, i bilo je čak i nekih čudnih podudarnosti i rezultata. U stvari meni to više nije čudno, jer se toliko puta već do sada ponovilo da znam da nije slučajnost.
Ups, nešto slično mi se nikad nije dogodilo, ali često sanjam ono što će se dogoditi...što nije baš uvijek veliki plus.
I da...osjetim smrt osoba...što je poseban kolačić.
Još samo da naučim s tim izaći na kraj...
__________________
...tek kad glava prokrvari - kruna dobro stoji... Thomas Bernhard
ya rayeh is offline  
Odgovori s citatom