Pogledaj jedan post
Old 19.06.2004., 20:16   #18
Quote:
margarita kaže:
nego lucija - jel ti to nama neshto suptilno zelish reci ?
To sam i ja prvo pomislila...

Meni nije prva trudnoca, no prva je neslavno zavrsila
Bilo je to prije dvije godine i cini mi se od prvog dana, prije i sluzbene potvrde da sam trudna imala sam svemoguce simptome!
Sjecam se jos da smo se vracali s godisnjeg iz Hrv., a u to vrijeme sam mogla doslovno biti trudna 10 dana, svaka pumpa je bila nasa, ja sam pojela doslovno par kila cokolade i nakon toga dana sljedecih 10 tjedana trudnoce niti jednu koliko su mi se gadile..
Od toga dana sam uredno svako jutro izmedu 6 i 7 sati bila na WC povracajuci dusu iz sebe! A najbolje od svega apetit sam imala na ono sto mi se dotad bilo gadilo..Mc Donalds, svemoguce konzerve koje zamene nije trebalo niti grijati, hrenovke, uglavnom sve nezdravo.
Tlak mi je bio koma visok...Ma bolest ljudi moji, ja sam se od prvog dana osjecala doslovno bolesno.
U ovu trudnocu sam jedina vjerovala (cini mi se), nisam imala nikakvih simptoma osim sto su mi stvari kasnile 2 dana, no na to se niko nije mogao osloniti jer su u zadnjih 8 mjeseci bile prve koje sam dobila... Tek prekjucer 4 tjedan sam imala mucnine ujutro, jucer i danas nista...
Ah da i cice uzasno natecene..
Zanimljivo je da sam jucer otisla u ducan i trebam kupiti deterdente i ine gluposti za ciscenje, a meni se to tako gadilo da nisam kupila nista! Ali zato od hrane nebi vjerovali, doslovno na svakoj polici sam pronasla nesto sto sam bas u tom trenutku htjela otvoriti i jesti...Srecom ne jede mi se nista nezdravo...
Mogla bi zivjeti na govedoj juhici i brdu salate...
SuzA is offline  
Odgovori s citatom