Pogledaj jedan post
Old 21.12.2009., 13:58   #87
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Bibice ribice, ako svatko moze raditi sto hoce, tada je djecje i idiotski od tebe sto ne shvacas da kad zena pita "A da ja tebi gurnem nesto u supak?" sasvim legitimno pitanje ako je doticni NAGOVARA na analac koji ona ne zeli.
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ako ja nagovaram svoju dragu na analac, a ona se baš u tome ne osjeća ugodno i vršim pritisak na nju, razumljivo je da mi uzvrati kako bi se ja u tom trenutku osjećao.
Sasvim normalno pitanje, s obzirom na moje inzistiranje o tome.
dvije dabe..ono totalne. zaista s vama, pogotovo ovom naperlitanom balavicom koja nema pojma o raznoraznim zivotnim stavovima, ne treba išta raspravljati.dovoljno ju je čitati

uspoređivati, i zanemarivati opće poznate i prije svega PRIHVAĆENE oblike ponašanja, čitaj analni sex u kojem muškarac ševi ženu u njen analni otvor uspoređivati s nečime što još uvijek zalazi svaki puta u svađu dali je normalno ili nije, čitaj guranje nečega u muški šupak, je krajnje presmiješno.

nitko ti ne kaže da ne možeš to pitati svojeg dragog, no otkuda ti ideja za to? kaj znači svaki kretenizam kojeg se tvoj um može smisliti daje tebi pravo da time maltretiraš svojeg dragog. ono, jadan ti tvoj odabranik.

ne znam ćemu toliko priče oko toga d ajoj je dovoljno reći NEĆU TO i gotova je tu priča. ovo baljezganje ja bi ovo ja bi ono je jedino dostojno LJESa i ove sprdačina sexy nadarene ekipe
bibica is offline