Pogledaj jedan post
Old 07.06.2007., 23:37   #128
Talking

prvo... bok ljudi. ja sam musko pa ... i btw nisam peder nego cu samo reci ono sto dosad znam.

postoje dva kljucna faktora kod muskaraca koja privlace zene:
prvi je izgled a drugi je mentalna zrelost, osobnost, pamet i slicno( ako me kuzite)
- ja bih se slozio sa mnogim zenama da je najbitnije ono unutarnje ja, ali jbg kako biste stvorili kemiju medju suprotnim spolom, a da vas on fizicki neprivlaci.
-Sve u svemu ljudi se nisu puno promjenili odkad su se popeli na 2 noge . I dalje ljudima vladaju nagoni koji se nisu promjnili kroz silne godine. ti su nagoni pomagali ljudima da prezive i da se "razmnozavaju".a koliko ja vidim ni danas nema neke velike razlike...
Muškarce privlace dominantne zene sa dobro ravijenom muskulaturom... da vam dam primjer cvrsta guza, zategnuta i podignuta... to se postize vjezbom ili jednostavno razvijanjem misica koji ce drzati guzu visoko i koji ce ju zatezati btw guza je najvaznija jer guza u omjeru 3:4 je povod za sigurno donosenje djece na svijet.
isto tako je i sa grudima. muski rod u biti neprivlace velike grudi u cem mnogi grijese, nego ih privlace dobro razvijeni misici koji nemoraju nuzno biti veliki da bi pristajali nekoj osobi. znam ja puno mackica koji imaju umjerene grudi pa su i dalje "aaaauuuuuuuu"
u biti ak vas zanima sto privlaci muskarce googlajte...
____________________
nema neke velike razlike kod zena...
na fizickoj bazi zene privlace dominantni muskarci ( ne nuzno ali...).
muskarac bi trebao imati ( sve je jednako vazno pa sotga nemojte smatrati ovo nekom top ljestvicom)
1.razvijena prsa, tj veliki kapacitet prsnog koša koji izgledom podsjeca na trokut. prije je to muskarcu bilo potrebno kako bi u prsni kos mogla stati velika pluca velikog kapaciteta da bi muskarac mogao dulje trcati. tojest da bi mogao biti mnogo izdrzljiviji.
2. nije lose vidjeti nekog covjeka sa dobro razvijenim rukama, ne'?
to je pak bilo potrebno... a vise manje i za ono za sto je danas bilo potrebno. podizanje tereta, udaranje itd.
3.lijepo lice i oci
obrazlozenje nemam valjda da bi stvarali dominantno i uspjesno potomstvo.. tko bi znao.
4.bujnu kosu- problematicni dio kod nekih muskaraca jer je 96% muskaraca do 50-te ( od ranog puberteta pa na dalje) pocne gubiti, tj. ocelavi do neke granice ili potpuno... ako vas to detaljnije zanima googlajte
5.malu zategnutu guzu. koja pokazuje takodjer covjekovu izdrzljivost!
6. lijepe noge a i razvijene... bez posebnog objasnjenja ali istina je
7.zene takodjer vole da im je partner dobrog izgleda, (sto ukljucuje neke od ovih stvari) kako bi ih partner mogao zastiti... isto tako i danas zene vole muskarce koji se znaju brinuti sami za sebe a i za njih, zar ne cure?
8. i da nezaboravim dobro razvijene trbusne misice ( nikake six packove netrebate imati, samo ravan donekle razvijen trbuh[ mislim razvijen misicima, ne pivsku skembu]) - trbusni misici su plosni misici koji spajaju gornji i doljni dio tjela, pa tako i prsne misice sa penisom sve u svemu treba i njih imati dobro razvijene....
______________
ovo su vam bile neke stvari koje su zenama bile bitne u proslosti kad su ljudi nastali, a koliko ja vidim neke se stvari do danas nisu promjenila
_________
ima jos stvari koje bih rado podjeli s vama al ostajem bez kabla dok skola nezavrsi
btw imam 15 godina
ajte bok


darkie is offline