Tema: Šamponi
Pogledaj jedan post
Old 13.03.2010., 22:13   #28
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Ej, da li ti je taj šampon preporučio dermatolog ili...? I ja imam seboreju, samo što mene mnogo više od masne kose muči masna perut koja se noktima struže s glave ko putar a o ispadanju da niti ne pričam, svaki put gomolj dlaka u odvodu (sorry na degutantnosti, ovo su samo žalosne činjenice...)
Da činjenice! Žalosna stvarnost. Nikakva degutantnost.
Toliko bih htjela lijepu, gustu, jaku i nadasve zdravu kosu ( zvučim ko reklama) da sam probala jako puno šampona ( i regeneratora). Imam zavidnu kolekciju istih.
Crni šampon Dr. Tempt mi se pokazao najbolji za suzbijanje svraba iako mi ostavlja slamu od kose(ali teško je reči, kod mene jako kratko vrijeme nešto djeluje, ako uopće i djeluje), nije loš niti Rougj tretman koji sam uzela nakon pregleda kamerom (prošlo ljeto mi je pomogao, sada baš i ne). Dermatologe izbjegavam kao i uostalom druge liječnike iako radim u zdravstvu ( ili baš zbog toga), pokušavam si pomoći sama koliko to mogu. Vjerojatno bi mi preporučili kortikosteroide, a to želim izbjeći ako je ikako moguće.
I tako, pošto nada umire posljednja ( tako barem kažu, kod mene svako malo krepucne pa ponovno uskrsne), ovaj šampon je kupljen u nadi da je baš TAJ posljednji i najbolji koji ću upotrijebiti i da ću baš s NJIM riješiti problem- kad bi mi barem smanjio naslage ( kao i ti, isto ih tako stružem, počupala sam i ono malo kosice što nije samo otpalo) i količinu otpalih dlaka.
( povremeno sam off topic, sorry )
I još nešto- primijetila sam da kada se češće farbam, da mi se kosa pogusti i da imam manje problema sa naslagama. Valjda boja osuši vlasište.
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom