Pogledaj jedan post
Old 21.01.2017., 15:08   #11
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
pa i prije su bili, samo nije bilo svjesti o tome, da se radi o tome. sječam se odrastanja, moj otac je pušio par kutija dnevno a imao je naizgled sve. a opet nije imao ništa, jer je unutra bio nesiguran, uplašen, al naučiš prema van da se to ne pokazuje, odgajan si da radiš i ponašaš se onako kako se od tebe očekuje, a unutra patiš. i ta patnja je sve veča, neki su tu tjeskobu pokušavali smanjiti alkoholom, cigaretama, zlostavljanjem ljudi oko sebe..toga si valjda se nagledao oko sebe i kad si bio mali, danas ljudi sve više su svjesni da mogu biti zadovoljniji ali da to moraju i naučiti, rješiti unutarnje obrasce, konflikte, i sl. znaju da alkohol, cigarete, iskaljavanje na djeci, partneru nije rješenje, pa ili potraže pomoć, ili se pomire i onda vidiš te tjeskobne poglede koji tumaraju po gradu
Ovo je stari ko da sam ja napiso. svaka čast neznam šta bih puno rekao pogodio si u srž. Ljudi se skrivaju i šute. Dobri ljudi ostaju dobri. Sad sam se sjetio frenda. loće od kad je prekinuo sa zarućnicom, prije 8 godina. ima para ko dreka, nesretan. I velim mu i vele mu drugi ali ne on i dalje po svom. Žao mi ga ali nemreš mu pomoć kad on sam ne kuži da je u krivu, jebaj ga.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom