Pogledaj jedan post
Old 05.12.2011., 20:52   #14
Bok ljudi opet ja, stanje glede ruke se nije poboljsalo, dapače, pogorsalo se, pa sam tako jutros isto kod doktora nakon evo 8 dana od prve te boli u ruci. evo dok sad ovo pisem prsti lijeve ruke, ona tri u sredini mi trnu ali bas dosta jako, uglavnom, doktor mi je dao anti-reumatske tablete te me poslao da idem slikam vratnu kraljeznicu...

E sad da vas pitam, ako nesto stvarno jest u glede moje vratne kralješnice, sta mogu ocekivat? koje su prognoze glede vasih iskustava te ako jest vratna kraljesnica, hoce me to sad nazalost u životu non stop mucit kako kad?

Mozda nije vratna kraljesnica, ne znam dok ne uslikam, ali ne mogu vjerovat ako jest, da u 27-oj godini, ja koji nikad nisam s leđima ili vratom imao problema da mi se ovo desi.

By the way, leđa niti vrat me ne bole, jedino sto sad u ova zadnja dva dana malo boli se prosirilo i na rame te pleća iza lijeve ruke...Cudno mi samo sto mi doktor nije dao uputnicu i da ruku slikam, ali dobro, neka prvo vidimo vratnu kraljesnicu...

Ali ljudi moji, evo ima ova dva dana, npr u određenom polozaju kad sjedim, te kad mi je ruka (šaka) spustena na npr. koljeno, dolazi do takve "navale" trenja/trnjenja u srednjem prstu i kaziprstu da ja to ne mogu objasnit, doslovno trnjenje, te onda pocne trniti dio šake neposredno ispod tih prstih s donje strane, a sve to ultra trnjenje prati tupa bol na podruciju misica iznad lakta.

Ali cim pomaknem ruku iz tog polozaja u bilo koji drugi, trnjenje prestane pa bude bolje.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 05.12.2011. at 20:58.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom