Pogledaj jedan post
Old 03.01.2012., 01:35   #7
Drzim vam fige

Mi smo purpuru imali prije godinu i pol... I borili se punih 10 mjeseci sa time i svaka viroza vracala nam je tzv sugove tj sa svakom virozicom opet su se javljale petehije po tijelu + uzasno puno erittocita u urin. I naravno imali smo blazi oblik tako da o tezim ne zelim ni pomislhat kako izgledaju... Uglavnom imali smo srecu da su mi sina lijecili najbolji specijalisti u Hr koji su me i mnogo utjesili.
Moras znat da purpura moze trajat jako dugo i imat prikrivene simptome pa ni nili dobro iducih 6 mjeseci svaka 2 tjedna radit sed. urina + pregled stoluce na okultno krvarenje a barem svaki mjesec 24 satni urin

U nas slucaju nije bili otoka zglobova tj reumatskih simptoma al smo imali povracanja, petehije, te krvarenja u mokracni i probavni sustav- cak smo trebali ici i na biopsiju bubrega koja je ipak izbjegnuta

Nitko ti nemoze reci koliko ce bolest trajat jer je uzasno individualna i ovisi o mnogo faktora tako da neka djeca ijako imaju lose imuno testove bolest prodju kroz mjesec- dva a opet neko djete moze ce imat super imuno testove al mu se ipak organizam tesko bori i srozava kao sto je bio i nas slucaj te su nas odmah upozorili da budemo spremni na te recidive u obliku sugova cak do 1 godine

Btw: nadam se da su ti rekli da purpura spada u autoimune bolesti pa je dizanje imunita i vise nego potrebna + izbjegavanje kontakata sa ljudima koji smrcaju, kasljucaju itd

Saljem pozdrave i drzim fige da ce mu se organizam lijepo i brzo izborit
A to da bolest traje 6-16 tjedana je totalna neistina - dr. Hrvoje memojte lupat ovakve bedastoce molim vas
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom