Pogledaj jedan post
Old 08.04.2011., 10:27   #49
Evo mene opet na temi. Kao što sam rekla, Lana, moja je u oš "Ravne njive". Pojišan nema raspored jer će im "podstanari" biti prvašići sa Pujanki jer im se škola obnavlja. Imam troje djece, najmlađa ima 18 mjeseci i s njom je nemoguće da mi A uči kod kuće. To je ok kad je tata kući, ali on je na brodu 3-3mj i ja kad sam sama s njima to je ajme. Srednja je predškolac i A odvedem u školu, L u vrtić, a B je sa mnom i onda ih kupim oko 15 i 30. Drugo je polugodište, učiteljica je prezadovoljna s mojom A i stalno pohvale, petice i sve. Malo joj engleski zapinje, ali ok, pomognem joj ja. Sve šta radi u školi nosi u onom kuferiću kući da mi roditelji imamo u uvid šta se radilo. Kad ne stignu sve (ja je petkom kupim u 13h) u školi ja radim s njom kući. Čak se zna naljutit kad dođem ranije po nju jer bi se ona radije igrala s prijateljicama u školi. Znam da nisam pogriješila jer se ona odlično uklopila, odlični su rezultati u školi, učiteljice su stvarno za pohvalu i prehrana je super. Ja jesam na porodiljnom do 3.god.jer mi je 3.dijete i može me pljuvati koliko god hoće, ali sam krenula s mišlju i preporukama ljudi koji su imali poz. iskustva pe sam i rekla sama sebi da je uvijek mogu prebacit u "obični" razred ako ne budem zadovoljna. Išle su u privatni vrtić, srednja još ide tako da ne bi bilo sad ako se tema razvuče da ja uzimam mjesto u vrtiću majkama koje rade itd... Ako želiš popričat sa mnom poslat ću ti br.mob. na privatnu poruku da ne duljim ovdje pa me pitaj sve što te zanima.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom