Pogledaj jedan post
Old 04.07.2016., 23:17   #57
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Pobogu što vrijedi hvatati bogataša kad nije taj novac njihov, nije da će odmah na drugom dejtu prepisati pola novca njima. Čak i ako su u braku postoje pravni načini da se zaštiti imovina jel. Nisu ni ti bogataši(barem većina) vesla sisala, a ako nekoga opelješi neka sponza bolje nije ni zaslužio jer je glup. Tako da ove priče o sponzama su mi tako glupe, brijem da bi 99% muškaraca opsjednutih sponzorušama da se obogate našli sebi identičnu takvu.
Mi imamo bračni ugovor, znam što bi kada dobila i to je bio jedino bez kamatni kredit na 15 godina na njegovu polovicu stana i određenu svotu za dijete i za sebe dok dijete ne bude 3, te manju od kada bude 6 i ništa više za sebe od kada je 12. Nisu takve da bi mogla od toga živjeti nakon 3. Rođendana malog.
Cišt račun možda duga ljubav, tko zna. Zna on i znam ja točno računicu u slučaju da nestane ljubav i nema uzaludne nade na tuđi novac i pogotovo ne svađe zbog toga. Znači u slučaju rastave ćemo možda i nakon nje moći pričati...
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom