Pogledaj jedan post
Old 12.04.2017., 23:28   #75
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Ne bi bio neuljudan ali imaš odvjetnka a pitaš nas (a ne znam koliko ovdje ima odvjetnika)
Odvjetnik se bave važnijim stvarima. A i ne želim ga gnjaviti često. Osim toga nije specijalizirao zemlju, nego više ovrhe.

Quote:
Možeš ti tražit i od Trumpa trampu samo nitko ne kaže da će pristat tako vrijedi i za državu.
Razlika je u tome što će Trump pristati ako dobije bolju ili više zemlje.
A država će pristati ako imaš rođaka u vlasti.
Ako nemaš rođaka onda država neće pristati da ti njoj daš duplo više i duplo kvalitetnije zemlje. Ali možeš pokloniti tu zemlju nekom političaru pa da ti država vrati mukte nacionaliziranu.
Na mome otoku ima jedan vic da bi trebalo skupiti novce i kupiti jednu parcelu na kraju uvale i onda je pokloniti direktoru urbanističkog ureda iz našeg otoka.
On bi svu zemlju do svoje proglasio građevinskom.

Quote:
A s onim nećete zajebat državu nego sebe jer ćete se naplaćat poreza,mjernika,troškova,bilježnika da ćete bit u minusu.
Normalno da će mo platiti troškove geodeta i dva puta pdv od 4 %.
Ali se cijena zemlje najmanje upeterostručuje !!
Ja sam do sada prodao neku zemlju po 3 eura. Ako je građevinska, onda je cijena barem 15 eura za vukojebinu gdje možeš graditi kuću.

Quote:
I oni uz oglasa nude što ne znači da će i prodat.
Sve se dade prodati. Samo je pitanje po kojoj cijeni. Čak se dade i otrovno smeće prodati. Ali onda vlasnik smeća plaća da mu netko uzme smeće.
krena is offline  
Odgovori s citatom