Pogledaj jedan post
Old 30.05.2017., 08:24   #131
Mislim da je poželjno da svaki partner za sebe zadrži neke svoje tajne, posebno one na koje nije ponosan ako nemaju utjecaja na vezu. Eto, ja sam prije mm imala 2-3 avanturice, odnosno one-night stands. To je bilo onda kad sam bila solo, nikoga nisam varala, ali mislim da to nije nešto što bi mu trebala ispričati. Ne utječe na naš brak, a mogla bi izazvati bezvenzme sumnje kod njega. Isto tako, imala sam avanturu (iako sam ja bila zaljubljena u lika) s likom koji je bio u vezi. Nije nešto čime se ponosim, ali kod mene su radile emocije, kod njega samo donja glava. Sad se toga i ne sjetim, i zašto mm opterećivati time. Uostalom, mi nismo nikada ni pričali o bivšim vezama. Imali smo već neku godinu kad smo se upoznali, to je podrazumijevalo i neko iskustvo. Ali moj prethodni ljubavni život nije ni na koji način utjecao na vezu i brak s mm, od početka sam osjetila da je on taj pravi, i onog momenta kad sam ga upoznala sve što je bilo prije njega je postalo totalno nebitno, kao da se dogodilo nekome drugome, ne meni. Isto tako, ja njega nikada nisam ispitivala o bivšim vezama, šta će mi to. Znam da je imao cura i ozbiljnijih veza, ali me ne zanimaju detalji, niti se želim opterećivati time.
Da se radi o nekim bitnim stvarima za naš brak, npr., da sam ja imala ab i da je upitno hoću li moći imati djecu, mislim da takvu stvar ne bi smjela prešutjeti.
Sve u svemu, mislim da nije dobro baš sve govoriti partneru, pogotovo ako postoji mogućnost da bi ga se moglo povrijediti, a nije neka bitna informacija za zajednički život. Recimo, broj partnera prije naše veze meni je jedan totalno nebitan podatak. Što se mene tiče, mogao je biti svaku noć s drugom, i s nekoliko cura istovremeno, meni je bitno kakav je prema meni.
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom