Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 13:13   #3
pa revoluciju bi trebali dici roditelji, ofkors.
kao sto su ju digli za jokica, a da pritom 90% one tamo skvadre na trgu nije imao pojma za sto tocno ili protiv koga protestira.

jer ako ju dizemo mi iz sustava, ona nece imati nikakav odjek, bas naprotiv: ispast ce da lijeni prosvjetari traze kruha preko pogace i klima uredjaje za ljeto za vrijeme kojeg ionako nista ne rade mjesecima.

ako je roditeljima stalo da djeca u normalnim uvjetima (dakle, ne spektakularnim, samo normalnim) pohadjaju nastavu zadnja 2 i prvih mjesec dana skolske godine, onda bi trebalo nesto po pitanju opremljenosti napraviti.

sad bih ti svasta napisala za EU projekte, ali ne mogu zbog konkretnih primjera iz kojih bi bilo vrlo vidljivo o kojoj se skoli radi.
rekla bih ti i koliki je planirani budzet gradskog ureda za osnovne troskove skole za cijelu skolsku godinu, ali ne smijem ni to jer se radi o anegdotalnom iznosu kojem se svi vec mjesec dana smijemo jer bolje to nego plakati.
jel kuzis da fali toliko banalnih sredstava za rad da su klima uredjaji apsolutno nedostizan luksuz?

meni je jasno da ljudi izvan sustava ne kuze do kud je dosla razina manjka osnovnih sredstava za rad, ali me i dalje zapanjuje do koje mjere su oni s vrha, upuceni u neimastinu, u stanju srati o sminkanju kurikuluma za koji nemamo osigurano nista.
1.10. je.
ucenici jos ni sve knjige nemaju.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom