Pogledaj jedan post
Old 15.01.2008., 19:50   #804
pozdrav,

evo mog posta koji sam postao na temi izrada kuhinja, i tamo su mi rekli da se na ovoj temi može naći puno dobrih svajeta. Evo posta u cijelosti. pozdrav

pozdrav,
dragi forumaši, novi sam (smo, supruga i ja) na forumu i trebam vašu pomoć. Radi se o kuhinji. Doma smo si sami napravili nacrt kuhinje i sa tim papirom smo išli okolo po kuhinjskim salonima da nam naprave ponudu. Raspon cijena je od 20000 do 39000 kn bez aparata. Kuhinja je u "L" obliku, dosta velika pa smo se odlučuli samo za donje elemente. Dimenzije su otprilike 3,5m x 3,5m. E sad, radi se o slijedečem. Naši prijatelji isto rade kuhinju, ali sami. Kuhinja im je odprilike istih dimenzija samo je na dva suprotna zida i oni su dali "krojnu listu" da im se sve izreže po mjeri i njihova kuhinja ih košta 3000kn, bez prednjica. Znaći samo radna ploča i elementi. Sad još čekaju fronte i to bi bilo to. Uglavno kuhinja im ispada jeftinja za min. 10000 kn. Budući da smo dosta "spretni" odlučili smo i sami raditi sebi kuhinju, jedino kaj nam fali su krojne liste. Naši prijatelji su nam voljni pomoć, ali nažalost oni nemaju više svoje krojne liste po kojima bi se mogli orijentirat. Zanima me da li netko slučajno ima kakvu krojnu listu po kojoj bi se mogli orijentirat. Treba nam u biti krojna lista od pojedinih elemenata. Npr. element širine 60cm sa vratima, pa isti takav element samo 80cm i 40cm, i ladičar od 60 cm širine.
Zahvaljujem na svakom odgovoru
zviper is offline