Pogledaj jedan post
Old 25.04.2008., 20:45   #38
Quote:
Hobby kaže: Pogledaj post
Ja osobno poštujem podstanare, iznajmljujem stan u tip top stanju, što god treba popravim ili kupim novo.
Zauzvrat očekujem poštovanje i korektan odnos i sa njihove strane.
Neka se ne uvrijedi ako je netko od vas podstanar, ali mene je do sada svaki zajebao, samo je pitanje u kolikoj mjeri.
Ako ostavi par nepodmirenih računa - to je mila majka.


Ja bih bila najsretnija da je to kod nas rješeno kako treba - fino prijaviš podstanara, uredno plaćaš porez, ali država jamči nekakvu sigurnost i prava, kako najmodavca, tako i najmoprimca.
Kod nas to nije slučaj i prisiljeni smo potpunom strancu vjerovati na riječ, a ako što krene po krivu, stvari rješavati na dobar stari balkanski način.

Ja ne zagovaram takvo rješavanje nesuglasica, ali kako trenutno stvari stoje u našoj državi, ispadaš budala kada si pošten i ideš po zakonu.
istina. iznajmljujem stan vec duze vrijeme i samo sa jednim parom nisam imao nikakvih problema.
nikome ne bi pozelio ono sto se meni dogodilo par puta, a to je da nakon par dana bezuspjesnih zvanja dodes u stan, zateknes hrpu smeca, fale ti stvari, racuni uskoro pocnu dolaziti, a podstanar propao u zemlju.

ja sam na tezi nacin naucio da nazalost, ako nekome das priliku da te zajebe- zajebati ce te 100%.
mladoliki sob is offline  
Odgovori s citatom