Tema: Pretvaranje
Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 00:54   #7
Rekla sma poznanici jer mi je rijec prijatelj bas rezervirana s nekog s kim sam bas bliska. Iako te ljude vidjam dosta cesto. Pa da i ne, suradjivala sma s ljudima s kojima sam imala slicne situacije. Gdje su se isti hvalili kako super rade ovo, ono i onda se na licu mjesta uvjeris da nemaju pojma. Al doslovno pojma nemaju i koprcaju se onda i dalje pretvaraju jos vise misleci da tako nema sanse da ih se skuzi. I nije poanta o tome da se nekog analizira po gluposti. Radi se o tome da dosta ljudi konstantno radi takve gluposti. I ovo je forum, analizirat cu i razmisljati kada nemam pametnijeg posla o cemu god hocu.

Bliss, ne radi se o tome da odredjene informacije zadrzavaju za sebe nego o sitnim lazima. Za koje nema potrebe. O tome je tema. Meni to nije jasno. Ono sto zelim zadrzati za sebe zadrzat cu. Ali ne vidim potrebu za laganjem, osobito ne smao iz razloga da bih se prikazala u boljem svjetlu.

Ja znam kad me netko laze. A osobito netko koga poznam jako dobro. Ono za auto je malo losiji primjer, da sad ne idem u sirinu zasto sam bas to spomenula i kako je doslo do toga da skuzim da to netko taji i laze. Ma nek taji, briga me, samo ne znam cemu laganje. Mislim znam, vjerojatno osjecaj manje vrijednosti. Jer samo onaj tko je stalno opterecen time moze non stop izmisljati o nekim svojim uspjesima i sl. A vecinom se o glupostima radi.

Osoba koja je plolagala vozacki, pa jako dobro se znamo. Ne bih to ni pisala da se sama nije hvalila kako je ispit lagan, kako je samo jednu vecer malo procitala knjigu... a njen muz ispricao totalno drugo. Ma nebitno, nije da me ova tema nesto pretjerano zanima, cisto me znaimalo postoje li istomisljenici kada je rijec o primjecivanju pretvaranja. Primjere sam navela nasumicno. Imam ih brdo i iz poslovne okoline, ovi su bili najfriskiji pa eto.

To da je nekome neugodno sto cisti ured i da onda laze drugima da radi posao u uredu (da svi misle da se radi o administraciji) meni je suludo. I ne radi se o polupoznanicima, vec o ljudima koji se znaju dosta bolje od toga. A i da su polupoznanici, cemu lagati? O tome pricam.
MKay is offline  
Odgovori s citatom