Pogledaj jedan post
Old 16.02.2005., 11:41   #13
Quote:
UvijekProblemi kaže:
Bok drustvo!
Sad smo dotaknule temu vjezbanja. Nekad sam bila jako aktivna, zadnjih godinu-dvije stvarno skoro nista, i to me muci jer se bojim da necu izdrzati porod zbog lose kondicije. No, cula sam da MAKRONOVA odrzava vjezbe za trudnice. Stranice www.makronova.com su u izradi ali tamo ima adresa i telefon. Ja sam zvala, no imaju guzvu za te treninge ovaj mjesec, a ja nisam inzistirala zbog mucnina, pa sam ostavila svoje podatke da me nazovu za iduci mjesec. Inace, treba donijeti potvrdu od svog ginicha da smijete vjezbati. Navodno u Makronovi mozete pokupiti tipski formular za to, pa se ginich samo potpise ili nesto dopise, ne znam. Ja jos nisam bila po formular. Imaju termine ujutro ili popodne jednom tjedno. S obzirom da radim, preostaje mi popodne...
Pa evo... Ako ste zainteresirane, mozda se i vidimo tamo. I upoznamo . S obzirom da sam 'solo' trudnica tj nemam frendicu ili sestricnu koja je trudna, bas bi mi pasalo zensko trudno drustvo
Pozdrav,
Ti kao da pišeš moje probleme.
Ja sam isto u Makronovi se prijavila, pa nisu imali mjesta, a meni odgovara samo popodne... i bla sve isto kao i ja.

Mene je inače strah toga što ja uopće nisam u kondiciji i imam par kila viška (imala sam i prije trudnoće), pa mi je sad malo neugodno tamo doći.
 
Odgovori s citatom