Pogledaj jedan post
Old 23.05.2012., 12:45   #74
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Nitko nista nije 'upakovao' nego si potvrdio u postu da si upravo to rekao. Ja jos ne mogu doci sebi od ovoga i kao sto sam rekla obavijestila sam admine.

Iako bi mi bilo puno draze, ako sad povlacis to sto si rekao, jer bi to dosita bilo prestrasno.

Ne razbacuj se terminima 'diskriminacija' jer te nitko nije diskriminirao, koliko mi je poznato, osim ako imas link. Pretpostavljam da znas sto je diskriminacija.

A ako te, kako pises 'nije briga sto ja pricam' cudi me da uopce i postavljas pitanje nama moderatorima.


Odgovor si dobio, ocekujem admina ovdje. Po pravilim nemos vise odgovari ovdje (pitanje, odgovor moda i pravo na jedna riplaj).
Nemam sta poreci,jos jednom kazem svim normalnim ljudima "Izbjegavajte raspravu sa ljudima koji vas vrijedjaju" jer rasprava sa takvima nista dobra ne donosi,takvih recenica je bilo milion na ovom forumu,stojim iza ovoga,neka to bude moj poslednji post na ovom forumu posto cu dobiti ban i vjeruj da me briga za taj ban,diskriminatorski,to sto mene nazivaju glupanom je nesto sto se moze slobodno raditi,dopustate da se islamske svetinje vrijedjaju na forumu bez ikakvog srama
StudentOfLife is offline