Pogledaj jedan post
Old 12.09.2009., 15:15   #98
evo me stigla iz bolnice, Antje hvala na savjetu ali bojim se da bi ovo kozmeticarka samo jos vise upropastila i inficirala . daklem, bila ja u bolnici i morala sam to operirati (pod generalnom anestezijom) jerbo ruku nisam mogla vise pomaknuti i plakala sam od boli. da, radilo se o urasloj dlacici , to sto su mi oni isprali ima polumjer od 1,7 cm, sada je to u laboratoriju. moj pazuh nisu zasili vec su umetnuli nekakav poseban tampon u tu ''rupu'' tako da pravilno zacijeli i svakih dva dana ce mi dolazit doma medicinska sestra to mijenjati. bas se veselim :grize nokte:
provela sam dvije noci u bolnici i posto sam tu strankinja, moram priznati da su me sestre tetosile, donosile vocne sireve, jogurte, vruce cokolade () itd.. itd..
sve u svemu dobro sam prosla, jest da malo pecka i boli ko vrag kad to sve mijenjaju posto je rana otvorena ali cula sam da je bilo slucajeva gdje je jednoj zeni dlaka urasla u uterus gdje se sve isto tako inficiralo i nabreklo, za to treba do pola godine da zacijeli nakon operacije
eto, izgleda da takve stvari nazalost cesto nadodu
__________________
Half a bee, philosophically,Must, ipso facto, half not be.But half the bee has got to be..Vis a vis, its entity. D'you see?
dida i ja idemo istom frizeru :s :s
3nina3 is offline  
Odgovori s citatom