Pogledaj jedan post
Old 29.01.2009., 09:17   #1349
Quote:
crny23 kaže: Pogledaj post
pozzzz.....
ja sam bio na laserskoj operaciji oka i mogu ti reci da mi je to najbolja odluka u zivotu!!! bolje ti je novce uloziti u zdravlje nego za auto,mobitele ili druge gluposti... skupo je ali vjeruj da se isplati... znam kako je to nositi naocale, nosio sam ih od rodenja, pa se moze reci da se suosjecam s tobom... operacija je 99%sigurna i bezbolna...
nije svaka dioptrija ista, ja sam imao na ljevom oku -4,75 ali i stigmatizam pa mi nisu uspjeli skinuti cilindar do kraja tako da jos uvijek nemam 100%vid na ljevom oku, a na desnom mi je vracen na 100%... prvo moras tamo nazvati i naruciti se za pregled,,, ja sam taj pregled platio 400kn,ali sam cuo da je sada besplatan... na pregledu ce ti reci da li si kandidat za operacijski zahvat i ako jesi sto mozes ocekivati nakon operacije...
kad sam ja isao na operaciju (prije 2god.) cjena je bila 1500e po oku,moglo se placati i u ratama,ali sada imaju i neke popuste... ako imas mogucnosti(novac) preporucio bi ti, meni je jako promjenilo zivot na pozitivnije...a ti kako se odlucis , sretno...
koliki ti je bio astigmatizam
ja bi uglavnom radi njega i išla na operaciju jer mi je jako mali, pa nosim leće bez cilindra i slabije vidim
manzzini is offline  
Odgovori s citatom