Pogledaj jedan post
Old 16.01.2018., 22:45   #913
Pročitao:

LUX 111. Dobar i loš
LUX 112. Divlje planine
LUX 113. Spaljena zemlja
LUX 114. Povratak u Darkwood (do 20 str.)

Jedna zanimljiva utrka dvojice rođaka, tko dođe do cilja dobiva veliko nasljedstvo. A Zagor i Čiko igrom slučaja budu upleteni u tu utrku. I onaj simpatični, šeprtljavi detektiv, neponovljivi Bat Batterton Čak i u maloj, nevažnoj ulozi, pojavljuje se i Barun sa još jednom svojom letećom napravom (helikopter na peć ).

Isto jako dobra avantura, možda i najbolji momenti oni u pustinji, kad su ih iznenada napali oni tajnoviti ljudi koji žive pod zemljom kao životinje, skrivajući se od sunca. I iako se dobije dojam da je Simon taj koji cijelo vrijeme sabotira Zagora i ekipu, na samom kraju se saznaje da je potpuno neki novi lik zaslužan za sve nevolje što su pretrpili. Jako mi se dopao onaj vodič koji je išao s njima, pokazalo se ne samo da je profesionalac u svome poslu, nego i odličan kao čovjek. Na kraju jedna velika velikodušnost oba rođaka i jedan lijep kraj. Ali ne i za svakoga, pogotovo tu mislim na Baruna koji nije imao dovoljno drva da "naloži helikopter"
__________________
"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom