Pogledaj jedan post
Old 15.09.2007., 20:34   #9
Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post

Babanroga vama čestitam na stajanju i hodanju!
I da te pitam - koliko ste bili zadovoljni u onoj poliklinici? S nama radi jedna mlada žena i baš danas smo dobili nove vježbice koje su u princupu jednostavne....samo kad bi B.još imao strpljenja (čega nema, pa se sve bojim kako će mi 24 sata bit premalo za napravit sve vježbe...a o tome da neke ponovimo mogu samo sanjat...bar za sada, tako da se ni najmanje ne čudim što ste vi pronašli fizioterapeuticu...još si izdržala godinu dana ).
I nasa je bila mlada teta... zaboravila sam vec kako se zove - zvoni mi Martina, ali nisam 100% ziher... ma bila sam ja zadovoljna tamo - cijeli taj koncept mi se cini logican, a na M&B-u imas dosta roditelja s jako teskim dijagnozama koji su tamo dosli do hodanja, ali su cijeli svoj dan podredili vjezbanju - oni su mi zakon...

vjezbaj cim vise mozes, a to da dijete nema strpljenja je isto normalno... daj zamisli da tebe netko gnjavi tako cijele dane
na vrijeme ste krenuli, a i sama si primjetila da je nakon malo vjezbanja poceo vise upotrebljavati drugu ruku... za otvaranje sakice ga mozes i skakljati po ruci odozgora i to stalno kada si uz njega i primjetis...

baby handling je super stvar i to bi trebali uciti na trudnickim tecajevima ili bi trebale patronazne znati pokazati... ili imati neki mini tecaj organiziran... ta stvar je definitivno dobra za svu djecu - ne samo za vjezbace

Quote:
SaveAss kaže: Pogledaj post
:Hvala
Da nisu imenjaci?
Borna je stariji braco... vjezbac je Dominik
__________________
The face of a child can say it all, especially the mouth part of the face.
Babanroga is offline  
Odgovori s citatom