Pogledaj jedan post
Old 15.07.2008., 13:02   #84
@Madame Hooch

Ovisi što radi i s kojim ciljem. Znači, prijaviti ga kao službenika njegovom Državnom inspektoratu a možda i Uskoku. Velim, ovisi što radi i zašto.
Vidi OVDJE

Inače, živim u zgradi i stanari su dosta korektni, uz nečasne rijetke iznimke, naravno. Ja sam isto renovirao stan, objesio sam i obavjest sa isprikom gdje molim za razumijevanje. Ali majstorima sam zabranio rad u vrijeme kućnog mira. Jebiga, to se treba poštivati, a i kažnjivo je narušavanje istog. Argumenti tipa pa_smijem_imati_radove ne stoje. Smiješ, ali postoji određeno vrijeme za to. bučne radove organiziraj u dozvoljeno vrijeme. Može se, ja sam mogao. Ili se dogovori, pa ako se susjedi slažu... Ali pravit se lud nije u redu To je zgrada.
Prije par mjeseci susjed je imao isto renoviranje, ali kućni red ga nije zanimao. Predstavnik stanara ga je upozorio na to, on se ispričao ali i nastavio po starom. Kad su mu nazvali policiju u 15:10, ovi su dobro obavili posao i počeo se držati toga. Više nije bilo buke u vrijeme mira.
Na divljanje djece se isto može i mora utjecati (stvar odgoja) dok su prigovori za plač beba, pišanje, normalno hodanje i razgovor totalne nebuloze. Kućni red se ne odnosi na grobnu tišinu i prestanak svih po žuivot neopasnih aktivnosti.
__________________
Potpis? Pa ja ne znam pisati.
zloinaopako is offline  
Odgovori s citatom