Pogledaj jedan post
Old 23.10.2008., 09:17   #99
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
Mislim da stvarno nema potrebe bilo kome popovati o odgoju djeteta, budući da svako živi u svom životu i najbolje poznaje svoje dijete. Svatko zna kakve uvjete ima doma i što može očekivati od svog djeteta, druga je stvar što si neki ne žele priznati kakva su im djeca, tj. ne žele to vidjeti ali istina uvijek ispliva, prije ili kasnije ... Moje dijete je lijeno učiti ali bude zato doma sve napravio, obavio kupovinu, otišao na poštu, pospremio stan, oprao prozore, sve, zato znam da može i zato ga pritegnemo oko škole.
S druge strane imam primjere kolegičine djece, gdje djevojke od 16 i 18 g. nikad ništa ne pospremaju, mama za njima skuplja gače po stanu (doslovno), sobe su im ko atomska skloništa, sve im teško obaviti, ali u školama sve 5...
Pa ti sad vidi
Veli kolegica da je njoj važna škola i da budu se napospremale i nakuhale kasnije u životu. Meni isto važna škola ali mi je važno i da radi nešto drugo osim škole.
slažem se sa tobom,ja trenutno nemogu raditi doma,jer hodam sa štakama,znaći sav posao oko stana-podijelili su mm i djeca,djeca pomažu možda i više nego što bi trebala,i uz to uče,sa malom nemam nikakvih problema od 1razreda na dalje.mali-sory meni je mali ima 17g,jedino je problem natjerati ga da uči,ali u školi ima četvorke,sam se ne sjeti ni pogledati ima li zadaću,a za pomoći nešto ,je prvi
mislim da je najvažnije imati povjerenje u dijete,nismo ni mi bili bolji,ali da liječim svoje komplekse na djetetu ne pada mi na pamet
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom