Pogledaj jedan post
Old 27.08.2009., 09:27   #19
evo šta navodno Isus govori vassuli mističarki naših dana o GP i euharustiji.

Euharistija, ta neiscrpna tema, kao i Duh Sveti, bile su glavne (da ne nabrajam sve) teme katoličkih svećenika. I svaki od njih je rekao da bi zapravo danima mogao govoriti o svim tim čudesnim temama. Moram priznati da su se i meni otvorile oči kad je Tomas Paul rekao kako su se učenicima iz Emausa otvorile oči tek kad su prepoznali Euharistijskog Isusa – po lomljenju kruha – premda im je srce gorjelo dok im je govorio i dok su bili s njime. Tako da samo Riječ Božja tj. Biblija, nikad ne može biti dostatna! Ne znam kako na to gledaju oni koji su ukinuli neprestanu žrtvu i uveli grozotu pustoši! Jer pravu spoznaju Gospodina Isusa Krista možemo primiti samo kroz sjedinjenje s njime, po blagovanju njegova tijela i krvi.



Pravoslavni svećenik, o. Nicolau, zajedno s mladim ruskim svećenikom, koji je na službi u Njemačkoj, obogatio nas je predavanjem o tradiciji Pravoslavne crkve, te posvetom kruha i molitvom za preminule. Mladi ruski svećenik donio je za tu prigodu žito, kuhano pa preliveno i prekrasno ukrašeno ukuhanim voćem. Svi smo dobili po žlicu toga žita, a moja je draga Neasa to tako pobožno i polako jela, uronjena u sjećanja, kao da je svako zrno posebno namijenila za neku dušu od svojih dragih pokojnika.



Ozdravljenja, tjelesna i duševna, nisu nas uopće čudila, a bilo ih je mnogo. I sama sam tih dana primila dar ozdravljenja od jedne kronične bolesti i tako iskusila posebnu milost Božju da mu se ne mogu dovoljno nazahvaljivati. Ali to nije bilo sve!

link je:
http://209.85.135.132/search?q=cache...ang_en|lang_ru

Žalost me preplavi i Srce mi se kid zbog onoga što vidim da već dolazi. Ono što je bilo samo dio raskolništva, postat će sada opće raskolništvo, duboko ukorijenjeno. To raskolništvo bit će tako rasprostranjeno da će progutati mnoge čim se raširi…

Moj Gospodine, spasi nas i zaustavi to zlo! Ti si sam rekao da si jači od Sotone. Zašto onda čekaš i dopuštaš da se stvari istrgnu iz ruku??

Urota, dijete moje, urota i izdaja idu zajedno! Kad se Smrt penjala na sve prozore moga Svetišta i pravila sebi put duboko u srce moje Kuće, poslao sam svoju Majku da vas opomene (Fatimska ukazanja?). Zato, nemojte reći da sam predugo čekao.

Kćeri, … (Bog mi je dopustio da to ne napišem) to su oni koji su bili nerazboriti. Oni nisu tražili moju volju. Ja sam ih upozorio. Ali samo njih nekoliko obratilo je pozornost na moja opominjanja. I tako je do dana današnjega. I ah… koliko sam puta oplakao njihovu oholost… (Mogao bi ih ispraviti u svojoj srdžbi, pretvarajući ih u prah, ali više volim da ih prisilim s blagošću.)

Kažem ti, postoji urota među pastirima koji se protive vođi svih njih. A Rušitelj ih vodi da obeščaste moje Sveto ime. I pobunjenički duh koji raste u njima, sada će se ostvariti u izvanjskom smilu. Nisi li čitala? Nisi li razumjela? Postrojbe će njegove doći i oskvrnuti svetište-tvrđu, dokinuti svagdanju žrtvu i ondje postaviti grozotu pustoši… (Dn 11, 31).

Radit će što god mu se prohtije, uznoseći i uzdižući sebe iznad svih bogova: protiv Boga nad bogovima govorit će uvrede i uspijevat će dok se gnjev ne navrši (Dn 11, 36).

I on će dodjeljivati velike časti onima koji će ga priznati, dajući im široke ovlasti…

Taj pobunjenički duh osvojit će narod svijeta (Otk 13, 14).

Da, bit će to vrijeme tjeskobe kakve ne bijaše otkako je ljudi pa do toga vremena (Dn 12, 1).

Tražio sam da ostaneš budna i obavljaš molitvena bdijenja, kako ne bi i ti bila pometena. Zato budi spremna i vjerna. Što bih ti više mogao reći, a da to već nisam rekao. Objavljuj moju poruku, Vassula.

NAŠA ĆE DVA SRCA BITI PROBODENA

evo i link:

http://209.85.135.132/search?q=cache...ang_en|lang_ru

meni je nekako najbliža teza da će se raditi o ukidanju euharistije ...ovakve kakvu je imaju u KC i ortodoksni
šta vi mislite?
bdm is offline  
Odgovori s citatom