Pogledaj jedan post
Old 08.08.2017., 20:54   #62
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
otkada je prekid bolest od koje se boluje
pa više-manje ljudi poslije prekida prolaze kroz iste stvari, gotovo pa simptomatično isto, samo neki dulje - neki kraće. u svakom slučaju vrijeme je lijek, bar bi trebao bit

Quote:
DK-RH kaže: Pogledaj post
O sunce vam j***.

I tako...da, ego ima svoje epizode vristanja kada me zeli preuzeti negativnim emocijama. Trenutno ne osijecam ni tugu, ni zalost, ni sjetu....vec cistu mrznju!
e sad mogu reći da te razumijem, al ipak mi je zanimljiva jedna stvar. ti si znao da ćete prekinut i da ćeš odselit i da je gotovo. dobro, ne znam kaj je ona u tom periodu napravila, al ipak mislim da je slično ovome kroz kaj sam ja prolazio kad sam saznao da je već ušla u drugu vezu.

al ono kaj mi je palo na pamet poslije da je to isključivo moj problem. ona se ohladila već prije i taj je drugi tip naletio slučajno (ako vjerujete u slučajnosti, jel ). kaj hoću reći, realno me može bit briga jer je realan prekid veze započeo puno prije nego smo mi to "dogovorom razriješili" i ona realno, može radit kaj god hoće. naravno da sam prvo bio ljut i razočaran i očajan, al sam se sjetio nekih prije odnosa i shvatio da sam i ja nekad prije napravio sličnu stvar.

i ja sam mogao u tom periodu raditi kaj hoću. mogu i sad, ali ne želim. mislim da je dobro da budem sad sam neko vrijeme.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom