Pogledaj jedan post
Old 25.09.2017., 11:25   #8
Quote:
dj ramax5 kaže: Pogledaj post
Pa i ovako sam zakonski odrasla osoba. Ne kužim kako mi on uopće može to braniti... Skroz se promijenio odkad mi je zakonski zastupnik postao, prije mi je sve dopuštao (naravno u nekoj mjeri) i bio je zajebant. Sada se skroz uozbiljio... ozenio se, dobio dijete, nas djecu od druge majke ko jebe..., a bitno da on može meni nešto braniti kad isto poželim... Da ne kažem da sam još bolje ocjene i volje za učenjem imao kada je bio "normalan".
Ne može ti braniti ako imaš 18 godina, ali vjerojatno je mislio da be želi sudjelovati u financiranju kupovine auta za tebe. Ako jedini novac kojeg ti imaš dobivaš od njega ili od mame, onda teško da ćeš si neki auto moći uopće i kupiti, a i vjerujem da on itekako misli na to da ako nemaš ni posao onda nemaš ni za gorivo, ni za registraciju auta a to nerko mora platiti. Završi skolu, zaposli se, štedi pa ćeš vidjeti sam koliko je auto teško imati pogotovo kada troškove snosiš sam, a ne mama i tata. Vremena za auto sasvim dovoljno imaš, radije se na faks fokusiraj pa si nađi posao i plati sam auto bez da ti itko brani to, ali nemoj očekivati da će i auto i troškove netko drugi snositi.

I ako ideš kupit auto jer eto i drugi ga imaju, ideš potpuno krivim putem.