Pogledaj jedan post
Old 29.09.2017., 18:02   #77
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ako se želiš promijeniti najmanji je problem odlučiti krenuti kod psihologa.


Koliko vidim pišeš kako su tvoji dobrostojeći ( uvijek si imala sve kak si htjela Itd - siromašniji ljudi se ne mogu time pohvaliti , čak ni oni prosječnih mogućnosti ), pa će moći financirati tvoje seanse ( pretpostavljam da ne radiš ,ako radiš onda to plaćaj sama )


Ako želiš promijenu , možeš je učiniti i sama - jednostavno postani dobro ,pošteno i sućutno ljudsko biće koje se prema drugima odnosi onako kako bi htjela da se drugi odnose prema tebi.

Kod tebe je to bila jednosmjerna ulica do sada.


Ne znam odakle ti ideja da si kraljica i da su svi osim tebe kmetovi u tvojoj milosti ? Spusti se na zemlju dok još imaš kome
Ne radim, ali mogu placati to umjesto nekih drugih stvari, jer ni u kojem slucaju ne zelim da bilo tko od moje obitelji zna za to...

Nisam ni umislila da sam kraljica ili nesta slicno, ali jednostvano prvi put u zivotu sam se susrela sa takvom osobom, i nisam se znala postaviti prema tome. To me ne opravdava za sve sto sam radila, niti trazim opravdanje, ali bilo je potpuno novo takvo nesta, i nisam razmisljala o tome da cu sa svojim stavom sve unistiti.
Hippe Girl is offline  
Odgovori s citatom