Tema: Carski rez
Pogledaj jedan post
Old 24.10.2011., 14:29   #2792
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
ok, samo što si post iznad napisala da si se "načitala i naslušala", pa me zanimalo to što si čitala, ako možeš linkat, spomenut istraživanje ili navesti literaturu, zaista bi me zanimalo.
načitala uokolo po netu, naravno, s velikom rezervom. ali ako na svakom drugom postu koji se tiče vaginalnog poroda naletiš na neku koplikaciju, a kod iskustva carskih rijetko naletiš na neke veće komplikacije (osim boli), onda načelom čiste logike zaključiš da je carski bolji za mamu i za bebu. što se stručnih članaka tiče, ne čitam stručne članke, naročito ako ti stručnim člancima nazivaš neke teze i tvrdnje koje nalaziš na stranicama ili časopisima poput "trudna i lijepa". jako sam skeptična prema svemu što pročitam na netu ili u novinama.

Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
što se tiče "argumenta s foruma", pa to je iskustvo jednako kao i neke tvoje prijateljice s kojom ćakulaš o njenom porodu
tvoje iskustvo nikada ne može biti jednako vrijedno kao iskustvo moje frendice, jer za nju znam da je mudra i pametna, da me ne laže, znam kako percipira stvari, a za tebe pojma nemam. tko si ti?

Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
to se tiče ove urote s financiranjem, ti zaista time možeš diskreditirati svaki članak koji se bavi problematikom carskog reza, a da je protivan tvojoj tezi kako je carski bolji za majku i dijete.
naravno. i obrnuto.
sad ću malo skrenut s teme, ali čisto da bacim paralelu - prema službenim podacima ministartsva zdrastva (najviša zdravstvena institucija u državi!) broj uspješnih postupaka MPO je veći nego prije donošenja novog zakona 2009. ja, kao i svi ostali ljudi koji se na žalost bave s tim, znam da to nije tako. nego ministar glavom i bradom - laže. i lažu svi članci koji proizlalze iz njegovih statistika. stoga, nemoj ti meni tu trkeljit o nekakvim urotama.

Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
mene u stvari samo zanima postoje li zaista znanstveni članci koji potvrđuju ovo tvoje, ili ne?
možda i postoje, nisam pretjerano istraživala stručne članke. napisala sam ti što mislim o stručnim člancima.
__________________
People who think they know everything are a great annoyance to those of us who do.
jongerica is offline  
Odgovori s citatom