Pogledaj jedan post
Old 19.03.2017., 14:57   #1226
El Bull, Zagreb

Bila sam vec i na TR i inace i prvi dojam: razina usluge se pogorsala. Dok su prije imali tendenciju biti jako klasicni npr. uzimanje kaputa do garderobe - sada toga nije bilo i dobili smo tanjure s "izvoli". Mhm, ne volim to . No osim toga je bio pristojan, dosao pitati da li je sve u redu i imali smo problem s narucenim picem (istekao rok trajanja mineralnoj ), pa su i i nju i zamjensko pice skinuli s racuna .

Bili smo na ranijem rucku tako da smo vecinu vremena bili sami, ali oko cetiri se prostor poceo popunjavati. Jelo se (c/p):

JELOVNIK 3 - Šunka 24 sata
1. Carpaccio od tikvica s pestom od kapara
2. Šunka "EL BULL" pečena 24 sata s domaćim krumpirićima i umakom od finih trava
3. Cheesecake aromatiziran limetom i limunom s karamel preljevom

JELOVNIK 2 - Chicago steak
1. Zapečena mozzarela s pršutom i medom na rukoli s tostiranim kruhom na bučinom ulju
2. Chicago steak sa slanim maslacem, pikantnim chilly krumpirićima i kolutovima luka
3. Semi fredo od banane




Predjelo tikvice, neobicno. Dosta kiselo i hrskavo i srecom pitao je da li nam treba kruh (trebao je), pa sam to mogla pojesti (doslo je par peciva, nisu bila posebno naplacena na racunu). Deckova mozzarela mi je bila punooo finija i on je jako gustao.
Kod glavnog jela je moje (sunka) bilo fantasticno. Malo suho (sto meni ne smeta), ali je bio umak sa strane i bas je bila dobra, puna okusa, dobro zacinjena. Njemu je steak (rekla bi ovako odakativno well done, nije btw bilo pitano kako bi ga htio) bio kaze "spongy".
Deserti, on je uzeo moj cheesecake (koji nije imao karamel preljev). A njegov semifredo se nije pojavio niti smo dobili objasnjenje/ispriku/ponudu za nesto drugo nego je samo dosla ta cokoladna torta na stol. Nju sam ja prigrabila i bila je jako jako dobra, rekla bi da je bila aromatizrano s nekakvim narancinim likerom.


Sve u svemu, bilo je dobro, ali da mi je bio prvi put mozda bi bila odusevljenija. Ovako usporedjem s dojmom prije i eto, ovaj posjet je bio losiji.
Doria is offline  
Odgovori s citatom