Pogledaj jedan post
Old 01.05.2008., 18:05   #12
..ja sam počeo postepeno tako da sam prvo izbacio crveno meso, pa nakon pola godine ostalo (piletina i puretina). Ribu ionako nisam previše konzumirao. No PAZI na jednu vrlo važnu stvar, a koja zna mnoge koji se prebace na vege, recimo prevariti (pa i mene). Nemoj se zeznuti i sve bazirati samo na puno tjestenine, soje, krumpira (priloga općenito), pizze bez mesa i slično. Ja sam zahvaljujući tome nakupio 20 kila i dan danas muku mučim da ih skinem.
Gotovo svako jelo koje se kuha sa mesom - možeš napraviti i bez mesa (recimo sarma, punjene paprike,...). Normalno, duplo kuhanje se podrazumijeva - ali ima to i svojih dobrih strana - posta ćeš bolji kuhar/kuharica. Obitelj doma je prvo imala osta zadrške i nerazumijevanja na moju odluku, ali su se s vremenom priviknuli, tako da im jerecimo danas normalno kad kuhaju grah ili slična variva, meso ide odvojeno. odnosno da kad je već gotovo - meni odgrabe moje slijedovanje, a oni onda kasnije još dodaju po želji kobasice ili što već. Ono što je mene posebno razveselilo jeste to što mi se otvorio svijet začina. Mi smo po prirodi nacija koja se oslanja na sol, biber, vegetu, mljevenu papriku i peršin. No, kad zaroniš u magični svijet začina i kad vidiš da su jučer najobičnija jela postala nešto spektakularno sa dodatkom, ne znam, šafrana ili currya.... Isto tako - mene je vegetarijanstvo navelo i na to da počinjem raditi razne eksperimente doma, ali i da kušam neke hrane po restoranima koje kad sam bio mesojed - nikad ne bih probao...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom