Pogledaj jedan post
Old 30.08.2008., 23:19   #9
Quote:
harlan kaže: Pogledaj post
Meni isto izgleda dobro to Sve će biti dobro. Dobri su glumci, redatelj je Ivanda. Baš obećava. To ću sigurno gledati, a ovu na Novoj možda snimim.
Da, Ivanda... isti reditelj koji je u prošlim telenovelama snimao mikrofone, kablove... koji je dozvoljavao u "Ljubavi u zaleđu" da fotografi slikaju dok se snima, te da se čuje škljocanje fotoaparata, i da se vidi blic. Ili čuveno "Akcija!" u Ratkajevima.

Meni sinopsisi za "Zakon ljubavi" i "Zaustavi vreme" zvuče mnogo, mnogo interesantnije. Šta zvuči interesantno u vezi priče jedne ginekologinje ?

Scenarij je vrlo dobar. Priča o dvije obitelji koje su u jednom periodu života bile vrlo bliske, a zbog nekih životnih situacija se raziđu. Sama priča prepuna je zapleta i intriga, a sve će na kraju, kako i sam naslov priče kaže, nadajmo se, završiti dobro.

Već je i otkrila, da će kraj biti pozitivan. Kako to može da uradi? Okej... skoro svaka telenovela se završava pozitivno... ali ima i neke sa negativnim krajem. Nije trebala to da ispriča.

Ne kažem da ovo neće biti dobro... ali to što smo do sada čuli o ovoj telenoveli ne ukazuje na nešto posbeno.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom