Pogledaj jedan post
Old 06.12.2008., 12:20   #18
prvo ja nisam taksistA. nego je tata taksist. i to ne baš friški... bitangovanje??? a kaj bi trebali??? vozit se prazni po gradu??? naravno da mora sjedit na štandu i čekat da netko zatreba prijevoz. ne bu valjda od doma primal vožnje??? a kako su završili stari riječki taksisti??? kako oni rješavaju porez? koliko njih ima a koliko ima taksista u zagrebu? kakva su njihova davanja??? da li imaš te podatke??? pitaj njih kako žive... pa mi onda pričaj priču jer ja jako dobro znam kako žive zagrebački taksisti. plus nije li ipak skuplje živjet u Zagrebu nego u Rijeci??? preseli se u Rijeku i uživaj u blagodatima jeftinog prijevoza!!!

a ovo s bitangovanjem - nisam rekla da su svi taksisti super divni i krasni ljudi i da, ima ih svakakvih, i lopova i svega... i žao mi je kad ljudi na takvog nalete jer to je i meni na štetu!!!

kao što rekoh - kasnije ću vam priložit cijelu računicu... objašnjenje zašto to ne funkcionira.... i - ne možeš mjerit relacije Rijeke i Zagreba jer - cijela Rijeka je veličine centra Zagreba...

ma - žali se gradskoj upravi - nek skinu sva davanja osim recimo zdravstvenog i mirovinskog - što je ono normalno. pa se nitko neće bunit.

s druge strane - ako se izjednači cijena taxija i tramvaja - pa čemu onda taxi??? imaš ZET pa uživaj!!!
mlijekopija is offline  
Odgovori s citatom