Pogledaj jedan post
Old 16.05.2003., 11:52   #12
Quote:
Martin kaže:
E sad, zašto kod tebe nije bilo isto, neznam, možda je stvar u vrsti plina, ili nečemu drugome.

Ovo za intravenoznu opću anesteziju stvarno nisam znao, ali s onim o sigurnošću opće anestezije danas, ne bih se složio, bar ne ako živiš u Hrvatskoj. Slažem se da bi rizik trebao biti minimalan, nažalost, u nas se tako često događaju greške i propusti, da rizik baš i nije tako bezazlen.
Dragi Martine, you are wrong again! Ma kakav plin, čovječe??? Pa nisam išla na operaciju u Jasenovački logor! Zaspala sam nakon 3 sekunde od nečeg što su mi dali intravenozno.

I da ti pravo velim, ja sam zadnja osoba koja ima riječi pohvale za hrvatsko zdravstvo, u nas se doista često događaju propusti, ali što se same anestezije tiče - hrpa mojih frendova i poznanika je bar jednom u životu bila na nekakvoj operaciji po općom anestezijom i od same anestezije nisu imali nikakvih problema vrijednih spomena.

E sad, jedna je stvar kad se općoj anesteziji podvrgne relativno zdrava i mlada osoba, a drugo je čiča od osamdeset godina sa 3 kronične bolesti - normalno da će svaki pametan liječnik u njegovu slučaju izbjegavati opću anesteziju.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom