Pogledaj jedan post
Old 04.05.2007., 08:46   #14
u pravilu jesi... medjutoa, zivimo di zivimo i procedure ti se azlikuju od grada do grada... usudio bih se reci od kvarta do kvarta... meni je tip rekao da to nije gradjeviska dozvola kao za kucu, nego suglasnost, lokacijska i projekt koji ti onda pak oni skupno nazivaju gradjevinska... ja jos nisam zapoceo s nichim tak da nemrem sve 100% tvrdit, vidjet cu dal ce bit kakvih iznenadjenja...

sjecham se prosle godine kad sam uvodio plin.. u plinari su me trazili nekakvo uvjerenje s opcine da sam ja vlasnik kuce.... odem na opcinu i tam mi vele da kaj seru ovi iz plinare da mi to ne treba i da to nemrem dobit... ja vidno nadrkan odem nazad u plinaru i teta me opet drka za taj papir... dignem hajku, popizdim i velim joj nek od nekog drugog rade idiota, ak se njih 2 nemreju dogovorit kaj mi treba za plin nek idu u vražju mater... rekoh teti u plinari da izvoli pred menom nazvat ovu u opcini (100m udaljenosti) pa nek se dogovore...

nije mi trebalo uvjerenje i za mjesec dana sam se grijal na plin

otisao sam malo OT, pa da se vratim... kad sam prical sa tipom za tu "gradjevinsku" za garazu, sve mo to nekak prejedostavno izgleda, tak da se pripremam na iznenadjenja
K.K. is offline  
Odgovori s citatom