Pogledaj jedan post
Old 09.12.2010., 15:11   #2692
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Ja sam ih pila jedanputa ali par dana po 1 tabletu. Ma gle, diflukan je dobar, bez daljnjega, al se ne smije prečesto piti (zato i ima u kutijici jedna ili par tableta) jer jako teško padaju na jetru.

A jesi vadila spolne hormone?

Meni recimo šteka štitnjača i imam još neke autoimune bolesti pa mi je najvjerovatnije od toga.
Na spolne i mislim, bila sam na pauzi od Diana pa sam vadila hormone i jetrene.
Kaže mi danas gastrić, ma neće vam to jako na jetru utjecat. Da bih ga trebala mjesec dana piti, valjda po jednu tjedno.

Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
A jesi si stavljala tampon namočen u jogurt? Ja to koristim u zadnje vrijeme jer mi je pun klinac i vaginaleta i krema, kad mi se ionako stalno vraćaju. I mogu reći otkako to koristim puno manje se razbuktavaju, znalo mi se dogoditi prije da mi se toliko nakote da me peče prilikom mokrenja. Otkako prakticiram ovo sa tamponom mislim da mi se to više nije ponavljalo.

A koji gel za intimnu njegu koristiš? Ja sam našla neki u bili, nešto Genera, ph mu je 4,5 i stvarno sam zadovoljna s njime i još je i jeftin.
Aha, LGG tampon stavljam otprilike jednom tjedno. Znaš u čemu je problem - ne osjećam više vaginalno smetnje (osim u seksu, i svrbež poslije menge), nego se pokušavam riješit te sistemske kandide.
Za intimnu njegu koristim Hygieiu, pH 4 ili 5. Možda da i to promijenim.
__________________
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...
Linea Exclusive is offline  
Odgovori s citatom