Pogledaj jedan post
Old 08.08.2011., 23:02   #1207
poz! imam sebor.derm. Glavu perem naizmjenično vishy i neutrogena šamponom, a ako mi se pojave ljuske utrljam neku mješavinu sa masti i držim 3 dana (i hvala Bogu jako dugo budem mirna tako da nemam potrebe čak ni elocom mazat), al nekad nekad, tj.jako rijetko možda jednom u 2.mj u glavu utrljam elocom losion samo radi suhoće tjemena.
Zahvaćeno mi je skoro pa cijelo lice (po vratu,cijelo čelo,obrve,malo iznad kapaka, obrazi, iza uši te na bradi), i kupila sam si hvaljenu euten kremu (poznanica ima isti problem i riješila se s njime pa mi je preporučila) , (je skupa ali nisam više mogla), i super mi je pomogla, jednako učinkovito čak i bolje od kortikosteroida, tako da bez brige ju namažem čim se malo počne pojavljivati jer je na biljnoj bazi, probajte tko može.
A dermatolog me više neće vidjeti , ni ne sasluša do kraja samo uvali neke štetne kreme i to je to (al u biti nisu krivi, struka im nalaže da nam moraju nuditi njihove medicinske pripravke a ne ništa biljno). eto, ja svoje tako održavam pod kontrolom.
megyy is offline  
Odgovori s citatom