Pogledaj jedan post
Old 11.12.2008., 13:53   #57
Hvala. Nadam se da ću ovaj puta imati više sreće i idem u ponedjeljak na razgovor za posao u jednu veliku firmu gdje mi je rečeno da postoji velika vjerojatnost da me zaposle.

Zanima me još je li teško dobiti taj posao prodajnog predstavnika u Croatia Airlinesu? Recimo ja sam prošla ta tri kruga uspješno samo što me nisu na kraju odabrali. Mogu li se ja ponovo prijaviti na takav natječaj? Moram li ponovo proći sva testiranja, kada sam ih već prošla ovo ljeto? I nije mi jasno šta je sa tim ispitom iz engleskog jezika? Meni ga nisu na zadnjem razgovoru uopće niti spomenuli, a jednoj curi prije mene su rekli da to mora ići polagati, iako niti ona nije bila još sigurna da će dobiti posao prodajnog predstavnika. Ili su recimo odmah znali i odlučili da mene neće zaposliti, pa mi zato uopće nisu spomenuli taj ispit iz engleskog jezika. Jedino što ja imam položen Business English Certificate od University of Cambridge, ali taj certifikat sam dobila još u 6. mjesecu 2004. godine.

Znači ovo ljeto su zaposlili tri prodajna predstavnika sa VSS? Nisu uzimali samo SSS. Ja imam završen trogodišnji stručni studij ekonomije.

Ti radiš u poslovnici na Zrinjevcu? Koliko dugo si na tom poslu?
prilika is offline  
Odgovori s citatom