Pogledaj jedan post
Old 23.07.2007., 14:45   #17
Quote:
Taroth kaže: Pogledaj post
cinjenica da je materija ogranicena fizikalnim zakonima ne utjece na njen rok trajanja.
konkluzija je pogresna.
Nije pogrešna. AKo je materija određena vremenom onda materija nije mogla postojati prije vremena. Vrlo jednostavno.

Quote:
isto tako, definirati vrijeme kao beskonacni vektor je tebi aksiom, a meni nije.
cak i da je, cinjenica da se dva vektora unutar tog polja (ja i ti) srecu u odredjenom trenutku ne govori nista o tome da li je vrijeme vjecno ili ne.
Kako bi iz vječnosti došli do ovog vremenskog perioda ako nismo odnikud počeli? Pazi početak nije "0" nego "∞" takoda "∞ + X = ∞".

Znači ako je vrijeme beskonačno onda mi nikada nebi bili u točno ovom vremenu. Ali jesmo. To znali da vrijeme nije beskonačno.

Quote:
osim toga, vrijeme mozemo promatrati kao imaginarnu dimenziju. jer, da je prava dimenzija, onda bismo se mogli kretati njome, a nama sjecanje koje imamo daje privid filma po kojem se mozemo kretati.
Ne, to nije prividna nego stvarna dimenzija. Rekao sam ti već da dvije stvari nemogu biti na istom mjestu u isto vrijeme. Znači vrijeme postoji i stvarna je dimenzija.

Quote:
napravit cu primjer.
ljudi su prije mislili da je sunce bog. i nije postojalo dokaza niti ikoga tko bi ih uvjerio u suprotno.
danas smo demistificirali sunce i znamo da je samo obicna uzarena kugla i da joj nije cilj odrzavati zivot na zemlji, dijeliti dobro i zlo, nego da imamo srecu da smo na dovoljnoj udaljenosti da nam ne bude prevruce, kao ni predaleko da nam bude prehladno.

tako je i sa svemirom. ljudi vole mistificirati ono sto ne poznaju dovoljno
Ne. To nema veze zato jer nije isto objasniti kako nešto radi i kako je nešto nastalo.

Objasni mi nastanak kompjutera samo po djelovima kompjutera. Ako to možeš onda možeš objasniti nastanak svemira samo po onome što se u svemiru nalazi.
valentino-15 is offline  
Odgovori s citatom