Pogledaj jedan post
Old 07.07.2009., 02:01   #13
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
na dan krađe mi je bila aflicirana natalna Venera u Vagi od strane tranzitnog Merkura(orbis 2) i Plutona(orbis 3).
bit će da je to to onda,Venera je kozmetika.
premda to su malo široki orbisi za tranzite,ali eto izgleda da djeluju.
samo malo me čudi to jer tranzitna Venera se približavala mom natalnom Jupiteru u blizancima(na 0 stupnju),a to je sretan aspekt.
nisam imala ostalih značajnijih aspekata,eventualno tranzitni Saturn u malo široj konjukciji sa nat.suncem(orbis 3) i Sunce u raku u egzaktnom sextilu sa mojim suncem u djevici.

Edit:
zaboravila sam i tranzitni merkur u trigonu sa nat.Uranom u škorpionu(orbis 2),ali to je pozitivan aspekt,pa vjerovatno nije toliko ni bitno.
i zaboravila sam još napisati da mi je nat.Venera u konjukciji sa Merkurom,Marsom i Plutonom,Merkur i Mars su na 7.stupnju Vage,Pluton na 10.,pa ne znam jesu li tranzitni
Merkur u raku i Pluton u Jarcu možda utjecali i na njih.
ali vjerovatno nisu jer ipak je to preširoko.
A pazi ova zanimljivost vezano uz tvoju natalnu kartu. Ti kažeš imaš Ve0Me0Ma u Vagi i sad kad ti je taj stelij tranzitno afliciran pokradena ti je kozmetika. Prošle godine, 18.09.08. bili su Me0Ma0Ve 120 Ne u Vagi, znači ista slika na nebu kao i u tvojoj natalnoj. I evo šta se desilo, nepoznati počinitelj provalio u salon za uljepšavanje i ukrao razne kozmetičke preparate...
Znači ima veze s Venerom...
Jeli te ikada ranije itko pokrao?
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom