Pogledaj jedan post
Old 06.08.2014., 17:04   #257
Pozdrav , prije cca mjesec dana završila sam na hitnoj zbog bolova u desnom bubregu, gdje mi doktor na ultrazvuku ustanovio kako imam zastoj 2. stupnja te je zbog povijesti učestalosti pojavljivalja bubreznih kamenaca u mojoj obitelji rekao kako se vjerojatno radi o tome.
Na rendgenu se ništa nije vidjelo, te sam naručena ponovno na kontrolu na urologiji uz napomenu da pijem puno tekućine, tamo je doktor na ultrazvuku vidio zastoj 1. stupnja na desnom bubregu, ali pošto se ništa ne vidi poslao me je na intravensku urografiju.

Danas sam dobila nalaze, snimka je dosta nejasna, kako piše zbog crijevnih plinova, na lijevom bubregu vide se neke uobičajene cistice, ali desni pak koji se totalno dobro vidi ne pokazuje nikakve znakove kamenca, ali mene još uvijek boli na desnoj strani, s vremena na vrijeme (vrlo, vrlo rijetko) osjećam bolove prije mokrenja. Ako nije kamenac što je?? Ima li itko slična iskustva? Poznanica koja radi u bolnici je rekla da je moguce cista, ili upala, ali opet kako objasniti ovaj zastoj, i to da je desni bubreg na slici totalno čist bez ikakvih defekata.
Charlote080 is offline  
Odgovori s citatom