Pogledaj jedan post
Old 01.02.2009., 01:41   #7
Thumbs up

Quote:
gleme1 kaže: Pogledaj post
znaci uglavnom je lose. vjerojatno me cekaju neki lijekovi i ta sranja bla bla.....


postoji li ikakva sansa da nakon punktacije tog cvora bude sve u redu, bez ikakvih tumora rakova jastoga, lijekova, hormona i tih sranja da moram piti. Dali uopce postoji ta mogucnost da je stitnjaca povecana a da proizvodi hormone normalno?
Nedaj boze dode li do terapije radiojodom, e to sranje nece u mene taman umro.

iskreno volio bih da nikako i nisam otisao na pregled, jer ovo imam vec ako ne godinu dana, samo mali podbradak koji je nekad malo veci nekad ne, smetnje nikakve nemam, a velicina toga ovisi koliko jedem tj dali je zima ili ljeto. al eto sta bude bit ce
Istina je jedino da imaš čvorove, hormoni mogu biti sasvim u redu , ali to nije znak da je sve dobro na koncu možeš imati čak i karcinom pa da su hormoni u granicama normale.
Prije svega treba kompletna obrada da se može reči o kakvoj je bolesti riječ, da li ćeš piti lijekove ili pak na operaciju. A di si ti stigao već do jodnog zračenja a tek trebaš utvrdit dijagnozu.
Znaći nemoj se optuživat zbog odlaska doktoru, nego budi sretan da si otišao te da na vrijeme vidiš o ćemu se radi i da se možeš liječiti.
Odmah ukljući pozitivnu energiju , nisi jedini na svijetu sa tom bolesti, i trebaš biti hrabriji i jači u sagledavanju svog problema.Optimizam je jedan veliki faktor u liječenju svih bolesti pa i štitnjače.
Rakovi, jsstozi i slićne beštije dobre su za objed a nikako za spominjanje u kontekstu tvoje bolesti koja može biti bezazlena struma a i nešto ozbiljnije. Ma što bilo sve se liječi i ja sam je operirala i danas super se osječam a imala sam taj rak i evo me među živima.Pozdrav , glavu gpre
budabudimir is offline  
Odgovori s citatom