Pogledaj jedan post
Old 10.02.2012., 09:47   #456
Pozdrav,

da iznesem svoj problem. Negdje u dvanaestom mjesecu sam bio potpisao anketu od Optime Telekoma na temelju čega su napravili zahtjev za ugovor da postanem korisnik Optime. Nedavno sam dobio doma obavijest da mi je zahtjev za ugovorom prihvaćen, ali ja taj zahtjev nisam ni potpisao, a da baš i jesam na mene ne glasi telefon nego na mamu tako da koliko ja znam taj ugovor ne može ni biti važeći.
Još mi je žena sa informacija i rekla da se potpis sa ugovora i potpis sa mamine osobne nikako ne podudaraju, ali mi neće poslati kopiju ugovora da ih mogu prijaviti, a nisam iz Zagreba da samo tako kod njih skoknem.
Bio sam im poslao prigovor osmi dan od kad smo primili obavijest jer nismo uopće odmah znali da smo prevareni i evo upravo danas sam odbio primiti opremu koju su mi poslali.
Pitanje je što mi je dalje činiti?
Zvao sam informacije i žena je rekla da pokrenula postupak raskida ugovora, ali baš im i ne vjerujem jer sam ih zamolio prije tjedan dana da mi pošalju poštom kopiju ugovora pa još nikad nije stiglo.
Budući da nemam uopće kopiju ugovora niti znam kako taj potpis izgleda, ne znam da li na ugovoru stvarno i je moj potpis ili su oni krivotvorili taj potpis, uglavnom znam sigurno da to mama potpisala nije.

S pravnikom ću vjerojatno otići tamo budući da mi ne žele poslati kopiju ugovora i prijaviti to, ali vidim da se ovdje razumijete u to pa da zatražim i ovdje savjet.
Uglavnom taj ugovor želim raskinuti.
Hvala.

Zadnje uređivanje ivan13 : 10.02.2012. at 10:42.
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom